ПРОБЛЕМИ ЗА КОКОШКОВА: Фенер се баш мучи, тим из Истанбула доживео четврти везани пораз у Евролиги

27. 11. 2020. у 21:04

КОШАРКАШИ Фенербахчеа изгбули су од Валенсије са 90:86 на свом паркету у 11. колу Евролиге и то им је четврти везани неуспех у елитном такмичењу.

Тим из Истанбула никако да уђе у форму и крене да побеђује. Након неколико убедљивих пораза изабраници Игора Кокошкова били су близу тријумфа, али нису успели да преломе меч у своју корист.

Фенербахче је после 20 минута кошарке имао предност од 10 разлике - 43:33. Ипак, ни то није било довољно да се забележи тријумф.

Валенсија је одлично одиграла друго полувреме, посебно у нападу. Играчи које са клупе предводи Хауме Понсарнау су постгли 57 поена у том делу меча.

У победничком тиму највише се истакао Сем Ван Росом са 20 поена, пратио га је биши играч Фенера Дерик Вилијамс са 13. На другој страни најбољи је био Дешуан Пјер са 18, док је Боби Диксон додао 16.

Валенсија сада има учинак 7-3, а тим из Истанбула 4-7.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17