КАКАВ ПРЕОКРЕТ ВАТЕРПОЛИСТА ПАРТИЗАНА: Црно-бели без примљеног гола у другом полувремену савладали Приморје

14. 01. 2021. у 20:20

РЕТКО виђена ватерполо представа у првом колу Регионалне ватерполо лиге. Ватерполисти Партизана савладали су ријечко приморје са 9:8 иако су на полувремену губили 8:3.

Црно-бели су били на прагу катастрофе након што су другу четвртину изгубили са 5.0, али су цело друго полувреме остали несавладани, а при том постигли шест голова, што им је било довољно за неочекивану победу против фаворизованог противника.

Стефан Митровић и Андреј Бараћ постигли су по два гола, а Божовић, Скофилд, Јакшић, Андрин и Арсеније Митровић.

Код Приморја су Брубњак, Врбњак и Раковац постигли по два гола.

Партизан у петак од 17 часова игра против Младости, затим у суботу игра два меча, против Јадрана у 10.20 и Црвене звезде у 17 часова, а у недељу је ривал црно-белих Шабац од 13.40.

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14