VLAHOVIĆ SPASAO JUVENTUS BRUKE! Dva gola i asistencija Srbina za neverovatnu pobedu (VIDEO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

25. 02. 2024. u 14:26 >> 14:27

Fudbaleri Juventusa u 26. kolu Serije A dočekali su Frosinone. Srpski fudbaler Dušan Vlahović imao je zapaženu partiju, te u meču koji je završen 3:2 (2:2) postigao dva gola uz asistenciju za "staru damu" čime je crno-bele spasao velike bruke.

ВЛАХОВИЋ СПАСАО ЈУВЕНТУС БРУКЕ! Два гола и асистенција Србина за невероватну победу (ВИДЕО)

Nije moglo bolje da počne po četu Masimilijana Alegrija. Već nakon dva i po minuta imali su crno-veli vođstvo protiv Frosinonea na Alijanc stadionu.

Strelac za 1:0 bio je Dušan Vlahović u 153. sekundi meča. Kao na tacni ga je uposlio Veston Mekeni.

Gosti su se u međuvremenu pribrali. Došli prvo do izjednačenja a potom i vođstva.

Valid Kedira je u 14, doneo izjednačenje, a preokret u 27. minutu Marko Brećanini.

Nakon toga u 32. minutu još jednom je na scenu stupio sjajni Srbin koji je iskoristio novo dodavanje Vestona Mekenija.

Srpski reprezentativac je snažnim udarcem levom nogom postigao drugi gol na meču za 2:2.

U drugom poluvremenu Juventus je imao totalnu terensku inicijativu, nekoliko prilika da dođe do het-trika imao je Vlahović, međutim, nedostajala mu je preciznost.

Preživeli su igrači Juvea na kraju, upornost im se isplatila, a gol iz neverovatne situacije postigao je nakon kornera Danijele Rugani na asistenciju Dušana Vlahovića u 96. minutu meča.

Torinski gigant nakon ovog meča nalazi se na drugoj poziciji, sa pet bodova manje od prvoplasiranog Intera (63) i pet više od trećeplasiranog Milana koji ima 52.

BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, viola da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, "viola" da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

GRČKI velikan Olimpijakos i prošlogodišnji vicešampion Fiorentina boriće se za naslov novog prvaka Lige konferencija na ''OPAP areni'' u Atini (21.00). Pirej je od Atine udaljen samo desetak kilometara, tako da je jasno ko će imati veću podršku na ovom meču, ali uloga blagog favorita ipak pripada Violi koja se nada da će biti uspešnija nego što je bio slučaj pre godinu dana u Pragu.

29. 05. 2024. u 07:35