BLICKRIG ČUKARIČKOG: "Brđanima" tri minuta dovoljno za pobedu protiv Novog Pazara

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

29. 03. 2024. u 16:03

FUDBALERI Čukaričkog pobedili su Novi Pazar u prvoj utakmici 27. kola Superlige Srbiej sa 2:0. "Brđani" su na ovaj način prekinuli seriju od tri meča bez trijumfa u prvenstvu.

БЛИЦКРИГ ЧУКАРИЧКОГ: Брђанима три минута довољно за победу против Новог Пазара

M. Vukadinović

Domaći su sve rešili za tri minuta. U tom periodu uspeli su da postignu dva pogotka. Najpre je u 68. minutu Marko Docić sa bele tačke matirao Nikolu Mirkovića. Konačan rezultat postavio je rezervista Milan Pavkov kome je ovo bio drugi pogodak u ovoj polusezoni.

Gosti su nastavili sa lošim igrama u prolećnom delu šampionata, u kom izabranici Igora Matića imaju samo jedan trijumf.

Ovim porazom Evropa je sve dalje za Novi Pazar, a ozbiljno je ugrožen i plasman u plej-of, pošto se ekipa nalazi na osmom mestu sa 35 bodova, koliko ima i devetoplasirani Napredak koji tek treba da odigra meč 27. kola.

Čukarički je četvrti na tabeli sa 43 boda, ima dva više od kragujevačkog Radničkog i tri od Vojvodine, ali ima i utakmicu više od oba tima.