MAJSTORIJA MILINKOVIĆ-SAVIĆA! Saša Lukić umalo heroj Torina (VIDEO)

01. 11. 2020. u 17:20 >> 17:36

GOLEADA na derbiju Serije A, Lacio je savladao ekipu Torina sa 4:3, iako se još u 88. minutu činilo da će srpski reprezentativac Saša Lukić biti junak domaće ekipe pošto je doveo bikove u prednost od 3:2.

МАЈСТОРИЈА МИЛИНКОВИЋ-САВИЋА! Саша Лукић умало херој Торина (ВИДЕО)

Prethodno je, počekom drugog poluvremena, na 2:2 poravnao Sergej Milinković-Savić, najlešim golom na utakmici, iz slobodnjaka sa 20 metara.

Taj gol pogledajte OVDE od 0:27.

Preokret Lacijala stigao je u zaustavnom vremenu, najpre je Ćiro Imobile iskoristio jedanaesterac u petom minutu nadoknade, a konačnih Torino - Lacio 3:4 postigao je Felipe Kaisedo osam minuta po isteku 90.

Lacio je posle sedmog kola sedmi sa 10 bodova dok je ekipa Torina pretposlednja sa samo jednim bodom.

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, viola da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, "viola" da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

GRČKI velikan Olimpijakos i prošlogodišnji vicešampion Fiorentina boriće se za naslov novog prvaka Lige konferencija na ''OPAP areni'' u Atini (21.00). Pirej je od Atine udaljen samo desetak kilometara, tako da je jasno ko će imati veću podršku na ovom meču, ali uloga blagog favorita ipak pripada Violi koja se nada da će biti uspešnija nego što je bio slučaj pre godinu dana u Pragu.

29. 05. 2024. u 07:35