NULA CRNE GORE I KAZAHSTANA: Remi Turske i Hrvatske

11. 11. 2020. u 20:54

ZANIMLjIV meč priredili su nam na Vodafon Parku Turska i Hrvatska.

НУЛА ЦРНЕ ГОРЕ И КАЗАХСТАНА: Реми Турске и Хрватске

Pravi vatomet smo videli večeras u Istanbulu na "Vodafon parku" gde je reprezentacija Turske ugostila srebrne iz Rusije.

Cenk Tosun je domaćinu doneo prednost u 23. minutu, devet minuta kasnije Ante Budimir je poravnao rezultat.

Denis Turudž je pet minuta pred poluvreme doneo prednost domaćinu još jednom.

U drugom poluvremenu Mrio Pašalić poravnava na 2:2 u 53. miinutu, Josip Brekalo tri minuta kasnije pravi potpuni preokret i donosi gostima vođstvo, da bi Cengiz Under u 58. minutu duela postavio konačnih 3:3.

U Podgorici nismo videli golove, reprezentacija domaćih je imala blagu inicijativu, ali ovo je bila odlična prilika da se promešaju karte pred gostovanje Crnogoraca u Azerbejdžan dok će Kazakhstan gostovati u Albaniji u petom kolu Lige Nacija.

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, viola da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, "viola" da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

GRČKI velikan Olimpijakos i prošlogodišnji vicešampion Fiorentina boriće se za naslov novog prvaka Lige konferencija na ''OPAP areni'' u Atini (21.00). Pirej je od Atine udaljen samo desetak kilometara, tako da je jasno ko će imati veću podršku na ovom meču, ali uloga blagog favorita ipak pripada Violi koja se nada da će biti uspešnija nego što je bio slučaj pre godinu dana u Pragu.

29. 05. 2024. u 07:35