REDING U DUBIOZI: Četvrti uzastopni poraz ekipe Veljka Paunovića

21. 11. 2020. u 16:05

BORNMAUT je novi lider Čempionšipa, iako se do poluvremena derbija 12. kola činilo da će PaunovićevReding zadržati prvo mesto.

РЕДИНГ У ДУБИОЗИ: Четврти узастопни пораз екипе Вељка Пауновића

Ispustili su izabranici srpskog stručnjaka vođstvo od 2:0 posle prvih 45 minuta.

Novom lideru bilo je dovoljno četiri minuta da izjednači, nešto kasnije stigli su i do vođstva a u poslednjim minutima postigli su i četvrti gol za pravu katastrofu gostiju.

Reding je sada drugi, ali bi još večeras mogao da padne na šestu poziciju. Posle osam mečeva bez poraza usledila su četiri i ekipa sada ima treću najgoru odbranu u ligi.

Bornmut - Reding 4:2 (Solanke 56, 89, Gruneveld 59, Kuk 77 - Lukas Žoao 4, Aluko 43)