IMA LI VEĆEG MALERA? Dao autogol i dobio dva crvena kartona - sve za 19 minuta

25. 11. 2020. u 08:55

REPREZENTATIVAC Meksika Ugo Ajala nije imao svoj dan i dugo će pamtiti meč njegovog Tigrea i Toluke u plej-ofu meksičke lige.

ИМА ЛИ ВЕЋЕГ МАЛЕРА? Дао аутогол и добио два црвена картона - све за 19 минута

EPA-EFE/MIGUEL SIERRA

On je ušao u drugom poluvremenu ove utakmice, a do 70 minuta uspeo je da postigne autogol i da dobije dva crvena kartona!

Samo nekoliko minuta nakon što je zamenio kolegu iz reprezentacije Dijega Rejesa, Ajala je postigao auto-gol kojim je Toluka smanjila vođstvo Tigrea na 2:1.

Par minuta kasnije, Ajala je prvi put isključen, pošto je dobio crveni karton zbog starta na sredini terena. Ipak, sudija je, na intervenciju VAR-a preinačio tu odluku i umesto crvenog, Ajali pokazao žuti karton.

Samo 14 minuta kasnije, međutim, Ajala je opet grubo startovao ali ovog puta nije bilo VAR intervencije pa je crveni karton koji je dobio ostao na snazi.

Mada, ni tu možda nije kraj, jer se posle utakmice Tigres žalio na odluku i tražio da se i ovaj karton briše kako bi Ajala mogao da igra u četvrtfinalu plej-ofa...