NJUKASL NE ZNA ZA POBEDU: Lester održava korak sa vrhom tabele!

03. 01. 2021. u 17:40

ŠEST utakmica ne zna za pobedu Njukasl, a večeras im je trijumf odneo Lester.

ЊУКАСЛ НЕ ЗНА ЗА ПОБЕДУ: Лестер одржава корак са врхом табеле!

Lester je u okviru 17. kola engleske Premijer lige kao gost savladao Njukasl rezultatom 2:1.

Odlično su "lisice" otvorile meč, uspele su i da postignu gol na početku, ali je on bio poništen zbog ofsajda Vardija.

Posle nešto mirnijeg prvog dela susreta, usledio je nastavak koji je i rešio pitanje pobednika.

Igrao se 55. minut kada je Vardi odigrao povratnu loptu Džejmsu Medisonu koji je rutinski savladao Darloua.

Lester je povisio prednost u 72. minutu kada je pogodio Juri Tilemans, da bi deset minuta kasnije rezervista Endi Kerol samo tri minuta po ulasku u igru smanjio zaostatak "svraka".

Uzvratio je Lester preko Barnsa čiji je udarac u finišu meča odbranio Darlou, pa promene rezultata na Sen Džejms Parku nije bilo.

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, viola da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, "viola" da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

GRČKI velikan Olimpijakos i prošlogodišnji vicešampion Fiorentina boriće se za naslov novog prvaka Lige konferencija na ''OPAP areni'' u Atini (21.00). Pirej je od Atine udaljen samo desetak kilometara, tako da je jasno ko će imati veću podršku na ovom meču, ali uloga blagog favorita ipak pripada Violi koja se nada da će biti uspešnija nego što je bio slučaj pre godinu dana u Pragu.

29. 05. 2024. u 07:35