BLEDA BARSELONA SLAVILA PROTIV UESKE: De Jong spasao Katalonce bruke

03. 01. 2021. u 22:48

FUDBALERI Barselone u 17. kolu Primere upisali su devetu pobedu u sezoni.

БЛЕДА БАРСЕЛОНА СЛАВИЛА ПРОТИВ УЕСКЕ: Де Јонг спасао Каталонце бруке

Na "Estadio EL Alkoraz" Ueska je dočekala Katalonce, a uprkos pobedi od 1:0 gosti nisu briljirali. Nije u ovom meču bilo mnogo uzbuđenja.

Frenki De Jong doneo je prednost Barseloni u 27. minutu ovog duela. Sjajno je utrčao na centaršut Lionela Mesija, ostao mu je lakši zadatak, da plasira loptu u mrežu.

Do kraja prvog poluvremena vredi pomenuti pokušaj Lionela Mesija koji je šutirao iz neposredne blizine, a Alvaro Fernandez je odličnom odbranom sprečio gol.

Do kraja meča Lionel Mesi je imao još jednu izglednu priliku, Argentinac je izašao pred Fernandeza u 69. minutu, a golman Ueske mu je još jednom odbranio udarac.