SERGEJ MILINKOVIĆ SAVIĆ ASISTENT: Lacio slavio, Napoli izvukao pobedu (VIDEO)

10. 01. 2021. u 17:21

ODIGRANA su još tri duela 17. kola Serije A.

СЕРГЕЈ МИЛИНКОВИЋ САВИЋ АСИСТЕНТ: Лацио славио, Наполи извукао победу (ВИДЕО)

Parma je dočekala Lacio na "Stadion ENio Tardini" u Parmi, "mlekadžije" su poražene rezultatom 0:2.

Nakon poluvremena bez golova, deset minuta u nastavku meča Luis Alberto doneo je prednost Rimljanima. Felipe Kaisedo je u 67. minutu postavio konačan rezultat na odlično proigravanje Sergeja Milinković Savića.

Udineze je dočekao Napoli, domaćin je već u 15. minutu bio u zaostatku. Lorenco Insinje je sa penala u 15. minutu doneo Napolitancima vođstvo. Zbog povrede Manolasa minut kasnije ulazi Nikola Maksimović.

Kevin Lasanja u 27. minutu doneo je izjednačenje, da  bi Bakajoko u 90. minutu doneo ceo plen gostima.

Verona nastavlja sa dobrim igrama ove sezone. Izabranici Ivana Jurića savladali su Krotone 2:1.

Nikola Kalinić savladao je gostujućeg golmana u 16. minutu za vođstvo domaćina. Dimarko je 9 minuta kasnije povisio na 2:0, a Mesias je u 55. minutu postavio konačnih 2:1.