SERIJA A: Sampdorija savladala Parmu "mlekadžije" u problemu

24. 01. 2021. u 22:40

SAMPDORIJA je večeras savladala Parmu kao gost sa 2:0 u meču 19. kola italijanske Serije A.

СЕРИЈА А: Сампдорија савладала Парму млекаџије у проблему

Foto EPA

Posle stative Žervinja, ekipa iz Đenove povela je u 25. minutu kada se Maja Jošida najbolje snašao u kaznenom prostoru "mlekadžija" i savladao nemoćnog Sepea.

Devet minuta kasnije Balde Keita iskoristio je grešku u začetku napada rivala, pa je nakon kombinacije sa Ramirezom pogodio "malu mrežu".

U drugom delu meča nije bilo previše uzbuđenja, pa se ni sam rezultat nije menjao.

Tim Klaudija Ranijerija je ovom pobedom ostao na desetom mestu Serije A sa 26 bodova, dok je Parma pretposlednja sa 13.