DEVET MINUTA POTREBNO PARTIZANU ZA POBEDU Pogledajte sve golove sa meča Partizan - Novi Pazar (VIDEO)

12. 02. 2021. u 18:35 >> 18:38

FUDBALERI Partizana savladali su Novi Pazar rezultatom 4:1.

ДЕВЕТ МИНУТА ПОТРЕБНО ПАРТИЗАНУ ЗА ПОБЕДУ Погледајте све голове са меча Партизан - Нови Пазар (ВИДЕО)

Nakon nesadržajnog prvog poluvremena u kome smo videli samo jednu šansu kada je u 26. minutu Lazar Marković promašio gol, drugo je znatno bolje počelo.

Ofanzivnije je igrao Partizan, a koncentrisani Lazar Marković koristi loše ispucavanje golmana gostiju Drobnjaka i kreće hitro ka golu.

Prelepo je nekadašnji fudbaler Liverpula šutirao i doneo prednost crno-belima.

Već u 62. minutu sa penala novi gol postiže Bibras Natho.

Da bi treći pogodak postigli crno-beli samo dva minuta kasnije. Fantastično je centrirao Aleksandar Miljković i sa pola metara glavom još bolje reaguje Filip Holender.

Odgovorio je Pazar u 76. minutu. Nakon odlično izvedenog prekida Kojić je glavom plasirao u mrežu.

Konačan rezultat postavio je nespretni Vlajković. U prodor je krenuo Štulić, poslao je da pošalje loptu na drugu stranu, a nespretno reaguje Nikola Vlajković za 4:1.

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, viola da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

SPEKTAKL U ATINI: Olimpijakos bi da ispiše istoriju, "viola" da prekine post bez trofeja dug 23 godine!

GRČKI velikan Olimpijakos i prošlogodišnji vicešampion Fiorentina boriće se za naslov novog prvaka Lige konferencija na ''OPAP areni'' u Atini (21.00). Pirej je od Atine udaljen samo desetak kilometara, tako da je jasno ko će imati veću podršku na ovom meču, ali uloga blagog favorita ipak pripada Violi koja se nada da će biti uspešnija nego što je bio slučaj pre godinu dana u Pragu.

29. 05. 2024. u 07:35