POGLEDAJTE SVE GOLOVE VEČERI: Barselona ponižena, Mbape heroj! Liverpul iskoristio greške protivnika (VIDEO)

A. Ilić

16. 02. 2021. u 22:54 >> 22:55

FUDBALERI Barselone poraženi su na svom terenu od PSŽ rezultatom 1:4, dok je Liverpul u Mađarskoj savladao Lajpcig 0:2.

ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ВЕЧЕРИ: Барселона понижена, Мбапе херој! Ливерпул искористио грешке противника (ВИДЕО)

PSŽ je imao igru tokom prvog poluvremena, ali se ona u drugom delu u potpunosti raspala.

Lionel Mesi je sa penala doneo vođstvo domaćinu u 27. minutu duela. Kilijan Mbape izjednačio je samo pet minuta kasnije. Tim rezultatom otišli smo na poluvreme.

Fudbaleri Barselone zaboravili su talenat u svlačionici. Mbape je u 65. minutu povisio na 2:1, da bi Moize Kin povisio na 3:1. Het trik je u 85. minutu postavio Kilijan Mbape za konačnih 4:1

U drugom meču slavio je Liverpul sa 2:0, a na golovima može da zahvali protivniku.

Mo Salah je iskoristio grešku odbrane i savladao Gulašija za 1:0. Samo pet minuta kasnije  pogrešio je Mukijele, u želji da ispuca loptu, spetljao se i dozvolio Maneu da postigne drugi gol.

Barselona - PSŽ 1:4 (1:1)

STADION: Kamp Nou

Sudija: Bjorn Kuipers (Holandija)

BARSELONA: Ter Štegen - Žordi Alba, Lengle, Pike (Puig od 79.), Dest - Pedri,  Buskets (Pjanićod 79.) , De Jong - Dembele, Mesi Grizman.

PSŽ: Navas - Kurzava, Kimpembe, Markinjos, Florenzi - Gej (Herera od 46.), Paredes, Mpabe, Verati, Kin - Ikardi.

KRAJ MEČA

KRAJ MEČA LAJPCIG - LIVERPUL 2:0

94. MINUT - Centrira Mesi, lopta prolazi kroz peterac, kasni Dembele.

93. MINUT - Ima u ovim trenucima Barselona inicijativu, ali jalovu. Bez mnogo uzbuđenja završnica.

90. MINUT - pet minuta je Kuipers produžio meč u Španiji.

85. MINUT  - GOL PSŽ - Draksler je povukao kontru, dodao Mbapeu za 4:1. Barsa zaista izgleda nemoćno u drugom poluvremenu. GOL POGLEDAJTE OVDE

82. MINUT - Igrao se Kejlor Navas u svom petercu, pogledala ga je sreća. Pri pokušaju izbacivanja lopte pogodio je Griezmana, lopta srećom odlazi u gol aut na drugoj stativi.

70. MINUT - GOL PSŽ - Paredes je izveo prekid sa tridesetak metara, Kin uspeva da pomegne De Jongu i novi gol za goste. GOL POGLEDAJTE OVDE

64. MINUT - GOL PSŽ - Mbape je iskoristio dobru loptu sa desne strane. Pokušao je Dest da postavi ofsajd zamku, nije mu pošlo za rukom. Nakon pregleda VAR snimka priznat je gol. GOL POGLEDAJTE OVDE

57. MINUT - GOL LIVERPUL - Nova greška odbramne, okliznuo se defanzivac Salcburga, Sadio Mane izlazi sam ispred golmana Lajpciga i ponovo trese mrežu. GOL POGLEDAJTE OVDE

53. MINUT - GOL LIVERPUL - Nakon greške odbrane Lajpciga dolazi Salah do lopte i kažnjava nesmotrenu igru "Bikova". GOL POGLEDAJTE OVDE

50. MINUT - Snažan udarac Kina, odlično reaguje Ter Štegen.

47. MINUT - Dobra prilika za goste, šutirao je Mbape, ali pored stative.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

Gledamo odličan fudbal na stadionu "Nou Kamp". Dinamična igra oba tima, uz pomalo nesigurnog golmana Katalonaca. Mogao je rezultat da bude dosta drugačiji.

U drugom meču Lajpcig - Liverpul u Budimpešti trenutno igraju meč bez golova. Treba istaći da je veliku šansu imao Dani Olmo koji je pogodio stativu.

45. MINUT - Nakon kornera glavom pokušava Ikardi, lopta ponovo odlazi kraj gola.

44. MINUT - Veliki problemi za Ter Štegena, već drugi put pred golom loše šutira loptu. Ovoga puta moglo je da bude jako opasno jer je pogrešio u svom petercu. Lopta odlazi u korner.

40. MINUT - Centrira Verati, zakasnio je Ikardi, loptu u  novi korner šalje Pike.

38. MINUT - Kimpembe šutira snažno. Ređaju se prilike, odlično brani Nemac nagolu Barselone.

37. MINUT - Brzo je Barselona odradila napad. Grizman je pokušao, zakasnio je Verati, srećom po goste lopta odlazi tik uz desnu stativu.

35. MINUT - Oprobao se Kurzava, šutirao je u stranu gola Barselone, lopta odlazi pored.

32. MINUT - Kurzava do Veratija, ovaj propušta loptu do Mbapea, nemoćan je golman Barse.  GOL POGLEDAJTE OVDE

31. MINUT - Pokušao je atraktivno - petom nakon centaršuta Mbape, brani Ter Štegen.

29. MINUT - Raspala se igra PSŽ-a pogrešili su i dozvolili su Mesiju da ponovo šutira. Nema gola, brani Navas.

28. MINUT -  GOL! Jako je raspalio Mesi za vođstvo domaćeg tima.

25. MINUT - PENAL ZA BARSELONU - Bili su blizu Kurzava i Kimpembe, pao je De Jong.

19. MINUT - VELIKA ŠANSA ZA PSŽ - Dobra kombinacija gostiju, ispao je Ter Štegen, šutirao je Ikardi, ali brani se Barsa, Pike sklanja loptu. Najveća šansa do sada

14. MINUT - Prva uzbudljiva šansa za domaćina. Mesi i Pedri su dobro osmislili akciju, poslali Grizmanu u peterac, pokušao je Francuz, ali dobro brani Navas.

4. MINUT - Prvi šut ka golu imali su gosti. Gej je sa distance raspalio po lopti, nije bio precizan.

1. MINUT - Utakmica je počela. Prvu priliku imao je Mbape,  nakon ispucavanja lopte sa svoje polovine, uspeo je da zbuni Andrea ter Štegena koji je loše ispucao, ipak, odbranio se domaćin.