CEO TIM FILADELFIJE U KARANTINU: Set Kari pozitivan na koronu

08. 01. 2021. u 11:02

KOMPLETNA ekipa Filadelfije ostala je u karantinu posle duela sa Bruklinom, pošto je ustanovljeno da je jedan igrač Siksersa pozitivan na koronu.

ЦЕО ТИМ ФИЛАДЕЛФИЈЕ У КАРАНТИНУ: Сет Кари позитиван на корону

Foto AP

Reč je o Setu Kariju, koji je rezultate testiranja od pre utakmice saznao tokom prve četvrtine. Naravno da je odmah napustoi klupu i otišao u samoizolaciju, a sada mu se pridružio i ceo tim.

Sada ekspediciju Filadelfije očekuje novo testiranje, posle koga će biti poznate dalje akcije kluba i Lige. Ukoliko bude još zaraženih, ceo tim ostaje u karantinu u Njujorku do negativnih rezultata.

Kamerunski centar Džoel embid sedeo je tokom prve četvrtine na klupi pored Karija i on je istakao da će i posle eventualnog puštanja iz karantina ostati izolovan od porodice, sve dok ne bude sto odsto siguran da nikoga neće zaraziti.

Filadelfija je u ovoj utakmici doživela drugi poraz u sezoni 122:109, ali i dalje je prva na Istoku sa skorom 7-2.

Bruklin ima skor 5:4 i nalazi se na sedmom mestu Istočne konferencije.