TRENER ATLANTE O BOGDANOVIĆU: Gledamo u momka kog čeka duža pauza

10. 01. 2021. u 08:34

Trener Atlanta Hoksa Lojd Pirs nije dao dobre nagoveštaje o povredi srpskog igrača Bogdana Bogdanovića i rekao je da ga verovatno očekuje duža pauza.

ТРЕНЕР АТЛАНТЕ О БОГДАНОВИЋУ:  Гледамо у момка ког чека дужа пауза

Mada se mnogi navijači tima iz Džordžije nadaju da će 28-godišnji bek iz Srbije pauzirati kraće, čudna povreda zarađena tokom druge četvrtine utakmice sa Šarolt Hornetsima izgleda ozbiljno.

Bogdanović je pri izlasku iz duela sa Lamelo Bolom iskrenuo zglob desne noge i tom prilikom stradalo mu je i desno koleno.

Hoksi su ubrzo potvrdili da je povreda ozbiljnije prirode, a trener Lojd Pirs da će klub probati da nađe adekvatnu zamenu na poziciji beka.

“Moramo da sačekamo više informacija o Bogiju, ali verovatno gledamo u još jednog igrača koji će duže vreme biti van terena”, rekao je Pirs posle meča o Bogdanu.

Bogdanović je za 11 minuta koliko je odigrao, ubacio pet poena (2/6 iz igre, 1/5 trojke), a odmenili su ga Kem Rediš u poenterskoj ulozi sa 21 ubačenim poenom, ali ni on ni Trej Jang nisu mogli da spreče poraz Atlante 113:105.