LIDER BEZ PARDONA: Mladost jača od Sloge, 13. poraz kraljevačkog tima

G.Ć.

15. 02. 2021. u 20:42

KOŠARKAŠI kraljevačke Sloge doživeli su i 13. prvenstveni poraz ove sezone. U 21. kolu Košarkaške lige Srbije Kraljevčani su na parketu nove hale sportova kraj Ibra poraženi od lidera na tabeli, Mladosti iz Zemuna, rezultatom 87:97 (19:22, 23:18, 31:23, 14:34).

ЛИДЕР БЕЗ ПАРДОНА: Младост јача од Слоге, 13. пораз краљевачког тима

Sve do 29. minuta Sloga je bila bolji rival, imala čak i 17 poena prednosti, ali onda je u poslednjoj četvrtini usledila prava kanonada trojki gostiju koji se tako sa celim plenom vraćaju kući, dok „belima“ do kraja takmičenja predstoji grčevita borba za opstanak.

Najefikasniji u redovima pobedničke ekipe bili su Dreksel sa 25, Aranitović i Mičel sa po 14, dok su u Slogi najviše pružili najiskusniji igrači, Čupković sa 25 i kapiten Mirković sa 23 poena.

U narednom, 22. kolu KLS već u četvrtak Sloga gostuje Slobodi u Užicu, dok Mladost dočekuje Vršac.