PARTIZAN IZBORIO MAJSTORICU: Crno-beli rukometaši nakon penala savladali Metaloplastiku

Filip Milošević

29. 04. 2024. u 21:27

Partizan je u revanšu pobedio Metaloplastiku sa 38:37 (14:15, 32:32, penalima 6:5), te su crno-beli rezervisali ''majstoricu'' nakon što su u prvom meču izgubili sa 32:27.

ПАРТИЗАН ИЗБОРИО МАЈСТОРИЦУ: Црно-бели рукометаши након пенала савладали Металопластику

Metaloplastika je delovala kao bolji rival u prvom poluvremenu, u jednom momentu su vodili sa čak četiri gola prednosti međutim na pauzu odlaze sa golom prednosti.

U drugom poluvremenu Partizan uspeva da neutralište prednost šapčana. O pobedniku su odlučivali penali, a oni su ostali u lepom sećanju igračima Partizana pošto su izašli kao pobednici.

Podsetimo, nedavno su crno-beli osvojili Kup Srbije pošto su u Novom Sadu savladali Vojvodinu posle penala.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu