KAKAV PREOKRET VATERPOLISTA PARTIZANA: Crno-beli bez primljenog gola u drugom poluvremenu savladali Primorje

14. 01. 2021. u 20:20

RETKO viđena vaterpolo predstava u prvom kolu Regionalne vaterpolo lige. Vaterpolisti Partizana savladali su riječko primorje sa 9:8 iako su na poluvremenu gubili 8:3.

КАКАВ ПРЕОКРЕТ ВАТЕРПОЛИСТА ПАРТИЗАНА: Црно-бели без примљеног гола у другом полувремену савладали Приморје

Crno-beli su bili na pragu katastrofe nakon što su drugu četvrtinu izgubili sa 5.0, ali su celo drugo poluvreme ostali nesavladani, a pri tom postigli šest golova, što im je bilo dovoljno za neočekivanu pobedu protiv favorizovanog protivnika.

Stefan Mitrović i Andrej Barać postigli su po dva gola, a Božović, Skofild, Jakšić, Andrin i Arsenije Mitrović.

Kod Primorja su Brubnjak, Vrbnjak i Rakovac postigli po dva gola.

Partizan u petak od 17 časova igra protiv Mladosti, zatim u subotu igra dva meča, protiv Jadrana u 10.20 i Crvene zvezde u 17 časova, a u nedelju je rival crno-belih Šabac od 13.40.