КАКАВ ДЕРБИ, СТРАШАН ДЕРБИ: Арсенал преокретом до тријумфа против Јунајтеда (ВИДЕО)

03. 09. 2023. у 20:36

Фудбалери Арсенала победили су Манчестер Јунајтед у дербију Премијер лиге, резултатом 3:1.

Танјуг/АП

По госте је све почело како су желели. Дошли су до вођства у 27. минуту. Ипак, нису се нешто дуго радовали. Уследило је изједначење само неколико минута касније. Егзекутор добре прилике био је Мартин Одегард.

Иако је Манчестер боље отворио меч, уз прилике Антонија Марсијала, а потом и маркуса Рашфорда до преокрета је дошао Арсенал.

Тобџије су у судијској надокнади повеле 2:1, стрелац је у 96. минуту био Деклан Рајс, а коначних 3:1 поставио је Габријел Жесус у 11. минуту зауставног времена.

МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН Де Ниро о Београду, бомбардовању 99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

"МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН" Де Ниро о Београду, бомбардовању '99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

ПРОСЛАВЉЕНИ холивудски глумац Роберт Де Ниро, који је последњих дана у центру пажње јер је у 80. години седми пут постао отац, својевремено је посећивао нашу земљу, а симпатије према српском народу није скривао ни у својим изјавама.

02. 06. 2024. у 11:40