АЈАКС ПОРАЖЕН И У ЕВРОПИ: Брајтон савладао ''копаљнике'' у Лиги Европе, Тулуз надиграо Ливерпул

09. 11. 2023. у 21:59

Фудбалери Брајтона победили су вечерас у гостима екипу Ајакса резултатом 2:0 у мечу четвртог кола групе Б Лиге Европе.

АЈАКС ПОРАЖЕН И У ЕВРОПИ: Брајтон савладао копаљнике у Лиги Европе, Тулуз надиграо Ливерпул

Голове за Брајтон постигли су Ансу Фати у 15. и Симон Адингра у 53. минуту. У другом мечу четвртог кола групе Б од 21 час играће АЕК и Олимпик из Марсеја.

Табела: Брајтон 7, Марсеј 5, АЕК 4, Ајакс 2.

Тулуз је на свом терену победио Ливерпул 3:2 у мечу четвртог кола групе Е. Голове за домаћи тим постигли су Арон Донум у 36, Тијс Далинга у 58. и Франк Магри у 76. минуту. Стрелци за Ливерпул били су Кристијан Касерес (аутогол) у 74. и Диого Жота у 89. минуту. У другом мечу у групи Ласк је на свом терену савладао Ројал Унион 3:0. Табела: Ливерпул 9, Тулуз 7, Ројал Унион 4, Ласк 3.

Фудбалери Бајера из Леверкузена су победом у гостима против Карабага 1:0 у мечу четвртог кола групе Х изборили пласман у осмину финала Лиге Европе. Једини гол на утакмици постигао је Виктор Бонифејс у 94. минуту из пенала. Од 21 час играће Хакен - Молде. Табела: Леверкузен 12, Карабак 6, Молде 3, Хакен 0.

Фудбалери Рена победили су на свом терену Панатинаикос 3:1 у мечу групе Ф. Виљареал је у гостима био бољи од Макабија из Хаифе 2:1. Табела: Рен 9, Виљареал 6, Панатинаикос 4, Макаби 3.

Славија је у Прагу у групи Г победила Рому 2:0, док је Сервет на свом терену био бољи од Шерифа 2:1. Табела: Славија 9, Рома 9, Сервет 4, Шериф 1.

БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан

ПОСЛЕДЊА ПРОВЕРА ЗА СРБИЈУ ПРЕД ЕУРО: Пиксијеви орлови би могли да полете против традиционално повољног противника

ПОСЛЕДЊА ПРОВЕРА ЗА СРБИЈУ ПРЕД ЕУРО: Пиксијеви ''орлови'' би могли да ''полете'' против традиционално повољног противника

ПОСЛЕДЊУ утакмицу уочи одласка на Европско првенство Србија ће одиграти вечерас на ''Френдс арени'' у Солни против Шведске (18.00).

08. 06. 2024. у 07:45

РОЛАН ГАРОС У ПОТПУНОМ ШОКУ: Урадили све да Новак Ђоковић испадне, па им се обило о главу и сад не знају шта да раде!

Новак Ђоковић је на антологијски начин прошао у четвртфинале Ролан Гароса, али је дан касније морао да се повуче са тог гренд слем турнира. Испоставило се да је разлог веома озбиљан, иако је на могућност да се нешто тако деси - управо Ноле и упозоровао организаторе. Сада он плаћа скупу цену, али... и челници тог гренд слема "чупају косу". Ево и зашто.

08. 06. 2024. у 17:30