ТСЦ НА КОРАК ОД СЕНЗАЦИЈЕ: Премијерлигаш од 470 милиона евра сачувао образ у 89. минуту у Бачкој Тополи

А. И.

30. 11. 2023. у 20:37

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а дочекали су на свом стадиону екипу Вест Хема у петом колу Лиге Европе. Голом у завршници меча славио је гост 0:1 (0:0)

Танјуг/АП

Енглески тим у првом полувремену није био на нивоу премијерлигаша. Изабраници Давида Мојеса шутнули су само једном у оквир гола Вељка Илића.

Знатно расположенији били су домаћи играчи, имали  су две озбиљне прилике у првих 45 минута меча имали Миловановић и и Александар Ћирковић. Ипак, мреже су остале мирне.

У другом полувремену заиграо је знатно боље лондонски састав који је по трансфермаркету процењен на чак 470 милиона. "Чекићари" су имали потпуну теренску иницијативу, а до победе су дошли у завршници меча. Стрелац јединог гола био је Томаш Соучек у 89. минуту меча.

Након петог кола Вест Хем и Фрајбург имају исти број бодова, али је због боље гол разлике екипа са Острва на првој позицији.

Првопласирани ће играти директно у осмини финала Лиге Европе, док ће другопласирани стартовати од шеснаестине финала. О томе ће управо одлучивати "чекићари" и Немачки представник који се у последњем колу састају у Лондону.

Иначе, Фрајбург је на свом терену победио Олимпијакос убедљивим резултатом 5:0 (три поготка постигао је Михаел Грегорич, а до краја првог дела меча уписао се и Килијан Силдила, а коначан резултат поставио је Рицу Доан у завршници меча)

БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда

ПОСЛЕДЊА ПРОВЕРА ЗА СРБИЈУ ПРЕД ЕУРО: Пиксијеви орлови би могли да полете против традиционално повољног противника

ПОСЛЕДЊА ПРОВЕРА ЗА СРБИЈУ ПРЕД ЕУРО: Пиксијеви ''орлови'' би могли да ''полете'' против традиционално повољног противника

ПОСЛЕДЊУ утакмицу уочи одласка на Европско првенство Србија ће одиграти вечерас на ''Френдс арени'' у Солни против Шведске (18.00).

08. 06. 2024. у 07:45

РОЛАН ГАРОС У ПОТПУНОМ ШОКУ: Урадили све да Новак Ђоковић испадне, па им се обило о главу и сад не знају шта да раде!

Новак Ђоковић је на антологијски начин прошао у четвртфинале Ролан Гароса, али је дан касније морао да се повуче са тог гренд слем турнира. Испоставило се да је разлог веома озбиљан, иако је на могућност да се нешто тако деси - управо Ноле и упозоровао организаторе. Сада он плаћа скупу цену, али... и челници тог гренд слема "чупају косу". Ево и зашто.

08. 06. 2024. у 17:30