СЕНЗАЦИЈА У АРАБИЈИ: Митровићев Ал Хилал крупним корацима ка титули! Све због Роналдове глупости

Александар Илић

29. 02. 2024. у 21:12

ФУДБАЛЕРИ Ал Насра играли су са екипом Ал Хазема у 22. колу Саудијске Арабије, а након данашњег кикса Роналдовог тима, Ал Хилал је надомак шампионске титуле.

Последњепласирани тим са гол разликом -31 успео је да ремизира са једним од најскупљих тимова земље и то импресивним резултатом 4:4.

Три гола за домаћина постигао је Андерсон Талиска, први са пенала у 31, потом у 61, и трећи у 71. минуту.

Садио Мане постигао је четврти погодак у четвртом минуту судијске надокнаде у завршници меча, такође са беле тачке.

За Ал Хазм први гол постигао је Ахмад Ал Мхемаид у 53, стрелац је у 66. био Тозе, меч је у драму увео Фаиз Селемани голом у 84. минуту, а у деветом минуту судијске надокнаде Пауло Пикардо је осигурао сензацију.

Због суспензије на мечу није играо Кристијано Роналдо, а сада Александар Митровић има прилику да га сустигне на листи стрелаца.

Португалац је постигао 22 гола, а репрезентативац Србије има три мање. Додуше, Ал Хилал има утакмицу мање, састаје се са Ал Итихадом у петак од 18 часова.

Ал Фејха нашег тренера Вука Рашовића и голмана Владимира Стојковића победила је као гост Ал Раед 2:1. Ал Вехда и Ал Тавон су ремизирали 3:3.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“