ПАРТИЗАН ОДИГРАО ОДЛИЧАН ТУРНИР: Црно-бели кадети поражени у финалу такмичења у Амстердаму (ВИДЕО)

01. 04. 2024. у 19:05

КАДЕТИ ФК Партизан поражени су у финалу "Купа Будућности" од домаћина Ајакса са 2:1.

Овај турнир се играо два пута по 20 минута, а црно-бели су у првом делу били равноправни ривал. У наставку сусрета су "копљаници" више нападали и до вођства су стигли у 28. минуту.

Изабраници Ђорђија Ћетковића су кренули по изједначење, али је тим из Амсердама дуплирао предност у 35. минуту. Ипак, Партизан је успео да смањи резултат у 37. минуту преко Лазара Радосављевића.

Вреди поменути да је "парни ваљак" на путу до меча за трофеј победио у четвртфиналу Манчестер сити, а у полуфиналу Андерлехт.

БОНУС ВИДЕО: ПАРТИЗАН ПОВЕО ПРОТИВ СПАРТАКА: Ево како је Баждар затресао мрежу "голубова"