КЕЈН ЖЕЛИ МНОГО: "Верујемо да можемо..."

18. 04. 2024. у 12:26

Фудбалери Бајерна из Минхена пласирали су се у полуфиналу Лиге шампиона победом над екипом Арсенала 1:0 (3:2), а нападач Бавараца Хери Кејн говорио је за медије после меча.

КЕЈН ЖЕЛИ МНОГО: Верујемо да можемо...

Он је рекао да су морали да "копају" да би победили.

- Невероватна победа. Била је ово тешка сезона за нас. Морали смо да се боримо, да копамо. Знали смо да можемо да преломимо када имамо навијаче на својој страни. Била је тесна утакмица и сјајан гол Џошуе. Пласман у полуфинале је велико достигнуће у којем треба да уживамо - рекао је Хари Кејн.

Додао је и да су овакве утакмице увек помало тврде.

- Мислим да је прво полувреме у оваквим утакмицама увек помало затворено, а на полувремену смо рекли да желимо да будемо агресивнији, да убрзамо темпо. Могли смо да дамо још неки гол, да олакшамо себи, али овакве утакмице увек су тешке, треба их издржати - додао је енглески нападач.

Бајерн нема баш успешну сезону, и Лига шампиона им је прилика да се поправе.

- Очекујемо да покушамо да освојимо Лигу шампиона. Освајали смо лигу 11 година у низу, можда нам је недостајало ритма. Сада треба да уживамо у Лиги шампиона - закључио је Кејн.

БОНУС ВИДЕО: ОДБРАЊЕН ПЕНАЛ СПАСАО ПАРТИЗАН: Јовановић јунак црно-белих у Купу

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00