ГОЛМАНЕ, СКЛОНИ СЕ ДА ТИ ПОКАЖЕМ КАКО ТРЕБА: Лестер има новог хероја, потезима оставио навијаче у неверици (ВИДЕО)

Александар Илић

21. 04. 2024. у 16:05

ФУДБАЛЕРИ Лестер ситија славили су против Вест Бромвич Албиона резултатом 2:1, а најзаслужнији за тријумф био је дефанзивац "лисица" због кога су ривали чупали косу.

Првопласирани Лестер уписао је важну победу након два пораза, а она је некадшањем шампиону Премијер лиге донела прву позицију која га у овом тренутку води назад у елитни ранг.

Сусрет са петопласираним Вест Бромвич Албионом донео је много узбуђења, Вилфрид Ндиди је у 22. минуту донео предност домаћину, а искусни Џејми Варти је у 65. минуту увећао вођство "лисица". ВБА у наставку није имао шта да изгуби, имао је теренску иницијативу, гол је постигао Џед Волас у 76. минуту.

Ипак, Лестер може да слави дефанзивца који је био најзаслужнији за победу. Десни бек домаћег састава Хамза Чудури израстао је у великог хероја свог тима.

Он је у првом полувремену "преузео" улогу голмана. Прво је зауставио ударац на гол линији већ савладаног Мадса Хермансена. Потом је у наставку још једном "скинуо" извесни гол и тако отворио врата "плавима" за повратак у елиту.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38