ПАРТИЗАН НАСТАВИО ЛОШ НИЗ: ТСЦ други пут победио црно-беле у Хумској

28. 04. 2024. у 21:31 >> 21:34

Фудбалери Партизана наставили су лошу серију резултата пошто су претрпели пораз на свом стадиону од екипа ТСЦ-а у 32. колу Суперлиге Србије.

Ово је црно-белима четврти везани пораз и сада је и друго место на табели доведено у питање.

Иако су Партизан и ТСЦ навикли навијаче да на њиховим мечевима буде велики број голова, овога пута то није био случај. Ни једна екипа није имала превелику иницијативу, али су гости током већег дела меча били нешто опаснији и то су резултатски и показали. Иако се у тим Игора Дуљаја вратио Салдања, није Бразилац успео много да помогне. Гости из Бачке тополе су полако, стрпљиво градили нападе и успевали да постигну оно што је био циљ.

Након овог меча ТСЦ се приближио Партизану на четири бода разлике. Црно-бели у наредном колу играју против Војводине на свом терену, док избаранци Жарка Лазетића иду на ноге шампиону Србије Црвеној звезди.

Партизан -  ТСЦ 1:2(Ћирковић 29', Натхо 35', Јовановић 76')

Друго полувреме:

90' + 7' - Крај утакмице!

90' - Судија је продужио меч за седам минута

85' - Сјајно је после прекида Захид пронашао Кастиља, али је судија након ВАР провере установио да је Еквадорац био у офсајду.

80' - Чарке између чланова стучног штаба ТСЦ-а и Партизана. Један од помоћних тренера гостију је добио црвени картон.

76' - Опет шок у Хумској! Саша Јовановић како је ушао у игру, успео је да матира Александра Јовановића и донесе предност својој екипи.

71' - Јовановић је заменио Станића у екипи ТСЦ-а, чиме покушава да побољша игру Жарко Лазетић.

67' - Калулу је заменио Гоха.

66' - Опет груб старт, али овог пута од стране Ковачевића који је такође зарадио жути картон.

62' - Још једна солидна шанса ТСЦ-а. Добро је прошао Пантовић, али опет није погодио.

59' - Груб старт Радина на средини терена над Захидом. Судија је показао жути картон играчу ТСЦ-а.

56' - Пантовић је сјајно протрчао, али је реакција Филиповића била сјајна и успео је да заустави убојитог нападача.

54' - Фудбалери Партизана су тражили једанаестерац након играња руком једног играча ТСЦ-а, међутим судија је само одмахнуо руком.

46' - Почело је друго полувреме! Са центра су кренули фудбалери ТСЦ-а.

Прво полувреме:

45' + 1' - Завршено је прво полувреме! Након два гола, поново није било изгледних прилика и са истим резултатом се отишло на прву паузу.

36' - Велики промашај Пантовића! Био је сам пред голом црно-белих, али није успео да погоди.

35' - ГОЛ! Натхо је великом мајсторијом из слободног ударца донео изједначење екипи Партизана.

29' - ГОЛ! Из једне шансе која није деловала претерано озбиљно, Пантовић је пронашао Ћирковића који се одлично снашао и матирао Јовановића за вођство ТСЦ-а.

22' - Идаље нема озбљинијих прилика на обе стране. Тек по једна шанса за Партизан и ТСЦ али ни једна није донела промену резултата. Неочеивано за екипе које су у претходна два сусрета постигле укупно десет голова.

14' - Добра позиција за Натха из слободног ударца, али је капитен Партизана погодио живи зид.

6' - Прва шанса за Партизан и Салдању. Покушао је Бразилац да дође до гола али није успео.

4' - Прва велика шанса за ТСЦ! Са неких десетак метара шутирао је Станић, ал је био непрецизан

1' - Почела је утакмица! Са центра су кренули фудбалери Партизана.

САСТАВИ ТИМОВА:

Партизан: Јовановић - Стојковић, Антић, Филиповић, Ковачевић - Кастиљо, Овусу - Захид,  Гох, Натхо - Салдања

ТСЦ: Илић - Цветковић, Стојић, Пејић, Петровић - Радин, Ђаковац - Ђорђевић, Станић, Ћирковић - Пантовић

Уочи меча:

Изабраници Игора Дуљаја се налазе у серији од три узастопна пораза и чека их тежак задатак против екипе коју са клупе предводи Жарко Лазетић. Стратег црно-белих је пред меч изјавио да је неколико играча под знаком питања, али није нагласио о којим се фудбалерима ради.

Ове сезоне Партизан ни једном није успео да савлада прошлогодишњег вицешампиона Србије. У првом сусрету, играном у Бачкој Тополи било је 3:3, док је на стадиону Партизана, ТСЦ славио резултатом 0:4.

Овај меч ће умногоме одлучивати и о другом месту. Партизан је тренутно други на табели са 70 бодова, док ТСЦ има седам мање.

БОНУС ВИДЕО: ЦРНО-БЕЛА РАДОСТ НА МАРАКАНИ: Овако је Партизан дао гол Звезди у 173. вечитом дербију

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45

РУСИЈА ЈЕ ШОКИРАНА: Ево шта је америчка тенисерка урадила када се Рускиња повредила (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. А најновије вести везане за руске спортисте - запањиле су и љубитеље спорта у Руској Федерацији.

12. 05. 2024. у 17:00