РЕАЛ У ДРУГОЈ БРЗИНИ: Мадриђани споро кренули, али наставили даљу борбу за титулу

04. 05. 2024. у 18:30

Фудбалери Реал Мадрида савладали су екипу Кадиза резултатом 3:0 у оквиру 34. кола шпанске Ла лиге

У првом полувремену мреже су мировале и аутсаједер је успешно одолевао нападима "краљевића", али је у другом Реал без већих проблема успео да обезбеди себи три бода и натави пут ка шампионској титули.

Најпре је у 51. прецизан био Брахим Дијаз. У 68. се уписао и Џуд Белингем, а коначних 3:0 поставио је у трећем минуту судијске надокнаде Хоселу.

Реал Мадрид је први на табели Ла лиге са 87. бодова, док Барселона има 14 бодова мање на другој позицији.

БОНУС ВИДЕО: ГОЛ ЗА ГОЛОМ НА ДЕРБИЈУ: Олајинка примио лопту на груди, па послао пројектил у мрежу Партизана