ПРВЕНАЦ САДИКА: Бивши нападач Партизана донео бод Алмерији (ВИДЕО)

22. 10. 2020. у 08:56

ДОСКОРАШЊИ фудбалер Партизана Умар Садик постигао је првенац у дресу Алмерије.

Умар Садик Фото Н. Параушић

Нигеријац је на утакмици против Картахине по први пут био стартер и одмах је успео да се упише у стрелце у ремију - 1:1.

Гости су повели у 17. минуту преко Рубена Кастра, да би Садик донео изједначење свом тиму у 65. минуту.

Добио је одличну лопту иза леђа одбране од Жоао Карваља и рутински реализовао ситуацију један на један са голманом.

После тог поготка, високи нападач је имао још пар добрих ситуација да донесе победу свом тиму, али их није претворио у гол.

Алмерија је трнутно у зони испадања, има само четири бода. Партизан се нада уласку овог клуба у Примеру, јер би црно-бели тада добили бонус од 2.000.000 евра.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52