НИКОЛИЋУ БОД ПРОТИВ АТЛЕТИКА: Тадић двоструки асистент, Грујић "црвенео", Аталанта савладала Ливерпул (ВИДЕО)

25. 11. 2020. у 23:04

Одиграни су преостали мечеви у Лиги шампиона, а узбуђења вечерас није мањкало.

НИКОЛИЋУ БОД ПРОТИВ АТЛЕТИКА: Тадић двоструки асистент, Грујић црвенео, Аталанта савладала Ливерпул (ВИДЕО)

У Ливерпулу је одигран један од дербија 4. кола Лиге шампиона. Редси су дочекали Аталанту.

Тим из Бергама био је за нијансу бољи ривал. А упркос првом полувремену без голова друго је донело доста узбуђења.

Алехандро Гомес је послао сјајну лопту на петерац, где ју је волејем дочекао Јосип Иличић, успео је да је пласира у мрежу Алисона.

Наставио је италијански тим офанзивно, а то се исплатило у 62. минуту. Након лоше реакције одбране Ливерпула лопта долази до Иличића који шаље до Хатиборга, а он спушта главом за Гомеза за коначних 0:2.

Узбудљиво је било и на Сан Сиру, Интер је у мечу који носи све или ништа  на крају добио ништа. Реал је славио 2:0.

Барела је оборио Нача у шеснаестерцу домаћих. Играч Реала завршио је на трави. Најстрожу казну извео је Еден Азар, играо се 7. минут.

У наставку меча оборен је Видал у шеснаестерцу Мадриђана, али Ентони Тејлор показује да се игра настави. То је довело до жустре реакције, те је Видал добио два жута картона због приговора, а Интер је остао у тешкој позицији.

На 2:0 повећао је Родриго, након центаршута Васкеза. Реал је након вечерашњег тријумфа завршио на другом месту, а Интер има тежак задатак да се пласира у плеј-оф фазу.

Порто је гостовао у Франуцској, Марсеју, гости су славили 2:0. Први гол постигао је Сануси у 39. минуту, у 67. други жути добио је српски фудбалер Марко Грујић, али то није коштало његову екипу. Серхио Оливеира је са беле тачке у 72. минуту повисио на 2:0.

Бајерн је у Минхену надиграо Салзбург 3:1. Једини гол у првом полувремену постигао је Левандовски у 42. минуту. У другом полувремену Вобер је постигао аутогол. Баварци су остали без Роке који је добио други жути, али је само два минута касније, у 68. минуту увећао предност свог тима на 3:0, а коначан резултат поставио је Бериша у 73. минуту.

Николићева Локомотива је у Мадриду успела да сачува бод, меч је завршен без голова (0:0).

Док је Ајакс у Амстердаму савладао Мидтјиланд 3:1.

У првом полувремену голова није било. Пауза је одговарала копљаницима, повели су у 47. минуту. Асистент је био Тадић, а Гравенберх стрелац. Српски фудбалер је само два минута касније поново био асистент. у 49. минутту пронашао је Мазрауија за 2:0, предност је у 66. минуту још једном увећао Нерес, а са беле тачке у 81. минуту коначан резултат 3:1 поставио је Мабил.

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52