НАСТАВЉА СЕ НИЗ ПАРТИЗАНА: Црно-вели убедљиви против Радника

21. 02. 2021. у 12:30 >> 14:55

ФУДБАЛЕРИ Партизана у 23. колу Суперлиге Србије савладали су Радник из Сурдулице 3:0 (1:0)

Наставио је Партизан тако серију од шест победа у низу против Радника из Сурдулице, а ово је четврти сусрет у низуу на коме црно-бели против овог ривала нису примили гол у Хумској.

Шеф струке домаћих Александар Станојевић по 100. пут предводио је црно-беле са клупе.

Повео је Партизан у 44. минуту голом Игора Вујачића. Александар Шћекић је у 55. минуту увећао предност црно-белих. А Такума Асано у 64. минуту поставио је коначних 3:0.

ПАРТИЗАН - РАДНИК  3:0(1:0)

(Вујачић 44', Шћекић 55', Асано 64')

ПАРТИЗАН: Поповић – Миљковић (од 74. Живковић), С. Марковић, Вујачић, Обрадовић – Натхо (од 74. Павловић), Шћекић – Асано (од 68. Штулић), Л. Марковић (од 68. Лутовац), Јојић – Холендер (од 68. Јовић).

РАДНИК: Костић – Ђорђевић, Стевановић, Кричак, Јокић – Баиновић (од 65. Орешчанин), Јовић – Лукић (од 60. Суботић), Спасић, Даноски – Макарић

Меч пратите уживо у блогу на нашем сајту у наставку текста.

КРАЈ МЕЧА

84. МИНУТ - Велика прилика за Лазара Павловића, био је сам, није успео да изненади Костића.

72. МИНУТ - После дуела са Кричаком пао је Александар Миљковић, показује Чоловић да се игра настави

63. МИНУТ - Поново лепа акција Марковић - Асано, с тим што је овога пута Јапанац био веома сигуран. Изашао је сам на Костића и без много проблема га савладао.

62. МИНУТ - Шутирао је Асано, одлично се снашао Костић.

57. МИНУТ - Груб старт Ранка Јокића над Натхом, добија фудбалер Радника други жути картон. Радник са играчем мање.

55. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Поново црногорски интернационалац, овог пута Александар Шћекић долази до шансе за гол, користи је након корнера 2:0.

52. МИНУТ - НАТХО је повукао контру, проиграо Холендера, Мађарски репрезентативац је шутирао, брани Костић.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45. МИНУТ - Продужено прво полувреме минут.

44. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Игор Вујачић одлично скаче након центаршута из прекида који је извео Милош Јојић. Таман пред одлазак на полувреме Вујачић долази до првог гола у дресу црно-белих.

33. МИНУТ - Изашао је Лазар Марковић сам пред Костића, успео је да побегне чувару, са седам метара Марковић шутира искоса, лопта пролази крај стативе.

28. МИНУТ - За сада нема битнијих дешавања. Контролишу лопту домаћи, чека се озбиљнија прилика.

20. МИНУТ - Одлично комбинују Холендер и Л. Марковић, на крају дуплог паса Марковић шутира, поново добар Костић на голу.

14. МИНУТ - Марковић шутира Лазар Марковић шутира, слабо је то било, Костић хвата лопту.

11. МИНУТ - Притисак има Партизан, лопта је на половини радника, али за сада недостаје Партизану завршница.

4. МИНУТ - Обрадовић покушава у петерцу да пронађе Филипа Холендера, одлично реагује Иван Костић, голман Радника.

3. МИНУТ - Натхо је шутирао са седамнаест метара. Лопта одлази крај гола. Партизан има иницијативу од самог почетка меча.

1. МИНУТ - Почела је утакмица.

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

БРУКА! Ево шта је Никола Јокић доживео након што је са Денвером остао без шампионске титуле

Никола Јокић није успео да оствари основни циљ за сезону 2023/2024 - од нове НБА титуле нема ништа, јер је с Денвером испао у полуфиналу Западне конференције, за шта се Минесота побринула у нестварној мајсторици. Али, по завршетку тог меча, ка српском асу је "дрвље и камење" полетело од бившег другог пика са драфта, а сада тренера.

20. 05. 2024. у 21:49

КО ЈЕ ЦРВЕНИ КОМАНДАНТ? Једини Србин генерал Црвене армије - Лењин му био захвалан, страдао од Стаљинове руке (ФОТО)

ИСТОРИЈА Совјетског Савеза, светске суперсиле 20. века, упамтила је бројне хероје, борце, официре који су својим јунаштвом и резултатима задивили свет. У периоду када се СССР тек стварао и уздизао, значајан помена био је и допринос једног Србина, Данила Срдића (1896-1937), првог и јединог Србина који је био генерал Црвене армије. Ово је његова прича.

20. 05. 2024. у 11:53