ГУДУРИЋ "РАЗБИО" МИЦИЋА: Фенербахче нанео тежак пораз Ефесу

03. 06. 2023. у 19:16

КОШАРКАШИ Фенербахчеа славили су против Анадолу Ефеса резултатом 108:66 у првом мечу полуфинала турског шампионата.

ГУДУРИЋ РАЗБИО МИЦИЋА: Фенербахче нанео тежак пораз Ефесу

Фенер је понизио великог ривала у Улкер Арени, а Василије Мицић и његов Ефес доживели су један од најтежих пораза у историји.

Српски репрезентативац био је један од тројице двоцифрених у редовима "пивара". Србин је убацио 10 поена, као и Анте Жижић, док је 13 уписао Илајџа Брајант.

У победничком саставу 18 поена уписао је Џонатан Мотли, Док је 15 додао Најџел Хејс-Дејвис.

Марко Гудурић је за 24 минута на терену постигао пет поена уз осам скокова и пет асистенција.

Наредни дуел игра се у понедељак, а такође је Фенербахче домаћин и треба истаћи да се финална серија игра на три добијене утакмице.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45