ЗВЕЗДА СЛАВИЛА ПРОТИВ ПАРТИЗАНА: Црвено-бели у финалу Купа Србије у ватерполу

28. 12. 2020. у 18:38

ВАТЕРПОЛИСТИ Црвене звезде пласирали су се у финале Купа Србије пошто су савладали "вечитог ривала", екипу Партизана са 9:7 (3:2, 2:2, 3:1, 1:2).

Утакмица је била доста изједначена, а црвено-бели су са голом предности отишли на полувреме - 5:4, након сјајног поготка Гаврила Суботића.

Победник је одлучен у трећој четвртини. Звезда је направила серију 3:0. Партизан је успео да смањи заостатак, али више од тога није могао.

Црвено-бели ће се за трофеј борити против победника меча Нови Београд - Раднички Крагујевац.

Партизан – Црвена звезда 7:9 (2:3, 2:2, 1:3, 2:1).

ПАРТИЗАН: Булајић, Живојиновић , Бараћ 4, Нешић, Шофилд, Гак, Димитријевић, Митровић 1, Божовић, Цветковић, Андрин 2, Бућан, Глушац, Тимотијевић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мишовић, Танкосић 1, Касум 1, Марковић, Суботић 6, Милојевић, Вићковић, Басара, Вукићевић 1, Шулц, Стојановић, Тртовић, Алексић, Смиљевић.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52