ШЕЛТОН ЈЕ ИМАО ПРОБЛЕМА: Томпсон је направио велико изненађење!

М.М.

18. 10. 2023. у 09:57

БЕН Шелтон и Џордан Томпсон одмериће снаге у другом колу Токија.

Танјуг/АП

Шелтонов противник у првом колу био је Таро Данијел, а амерички играч је у току меча имао доста проблема.

Јапанац је освојио први сет резултатом 6:3, да би наредна два узео двадесетједногодишњак из Атланте.

Са друге стране Аустралијанац је у првом колу био аутсајдер, али је ипак успео да направи велико изненађење.

Светски број 60 је за само сат и по времена игре успео да савлaда трећег носиоца Александра Зверева.

Ови ривали су се састали прошле године на челенџеру у Чикагу и тада је млађи тенисер уписао победу.

Наша процена је да ће данас граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +22,5 (квота 1,72)

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН: Ево шта је Александар Зверев урадио

То да је Карлос Алкараз освојио Ролан Гарос, победивши у финалу париског гренд слема Александера Зверева, Немца руског порекла, била је тениска вест дана у недељу. Али, дан касније, поражени финалиста је у центру пажње. Са правом.

10. 06. 2024. у 19:42