ОСТАЛИ СПОРТОВИ: "Тип" - тикет за петак

М.М.

22. 12. 2023. у 07:53

НЕОЧЕКИВАНО висок пораз Партизана нам је јуче срушио тикет, али данас се враћамо са новим предлозима из Евролиге.

ОСТАЛИ СПОРТОВИ: Тип - тикет за петак

Петак

19.00 Жалгирис - Барселона Х1 8,5 (1,45)

19.45 Асвел - Олимпијакос 2 (1,35)

20.30 Бајерн Минхен - Монако 1 (2,05)

Квота: 4,01

Жалгирис је добро одиграо против Фенербахчеа у прошлом колу и верујемо да ће вечерас поновити сјајну партију.

Олимпијакос је у кризи и Асвел је идеалан противник за излазак из исте.

"Баварци" су у претходном колу срушили Анадолу Ефес и надамо се да ће их навијачи погурати ка још једном тријумфу.

ПОГЛЕДАЈТЕ ДРУГУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08