OPET HAOS U GRČKOM FUDBALU: Suzavac, neredi, policija imala pune ruke posla (VIDEO)

03. 12. 2023. u 20:15

VELIKI haos odigrao se još jednom u grčkom fudbalu, u duelu koji su odigrali Volos i Olimpijakos. Utakmica je prekinuta pri rezultatu 2:2.

ОПЕТ ХАОС У ГРЧКОМ ФУДБАЛУ: Сузавац, нереди, полиција имала пуне руке посла (ВИДЕО)

U petom minutu sudijske nadoknadne meč je prekinut nakon što je neko od navijača na teren ubacio suzavac.

Na to su se nadovezali navijači tima iz Pireja koji su ubacivali predmete u teren i krenuli u obračun sa policijom, piši mediji u Grčkoj.

Igrači i treneri oba tima brzo su otrčali u svlačionicu, a sudija je morao da prekine meč tri minuta pre završetka, pošto je bio produžen osam minuta.

Navijači su nastavili sa pravljenjem haosa dok su napuštali stadion, a policija je imala pune ruke posla.

Inače, treba napomenuti da su Olimpijakosu poništena dva gola zbog VAR-a, dok su gosti dobili i crveni karton u 18. minutu, isključen je Panajotis Recos.

Videćemo kakvu će odluku doneti FS Grčke, ali nema sumnje da je ovo još jedna velika mrlja, a Grci su ponovo u glavnoj ulozi.