PARTIZAN USPEŠNO POČEO PRIPREME: Crno-beli u finišu meča srušili Zaglebje (VIDEO)

17. 01. 2021. u 15:19

FUDBALERI Partizana pobedili su Zaglebje sa 2:1 u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji.

ПАРТИЗАН УСПЕШНО ПОЧЕО ПРИПРЕМЕ: Црно-бели у финишу меча срушили Заглебје (ВИДЕО)

Crno-beli su povelo preko Holendera u 30. minutu, ali je pet minuta pre poluvremena izjednačio Mraz.

Trijumf timu Aleksandra Stanojevića doneo je mladi napadač Nikola Štulić dva minuta pre kraja utakmice.

Nije bilo mnogo pravih prilika u prvom poluvremenu, ali viđeno je dosta borbe na terenu, na kraju krajeva i dva gola su postignuta u prvom delu susreta.

U nastavku utakmice Partizan je bio taj koji je dominirao na terenu. Sjajnu priliku da ranije dovede ekipu do prednosti propustio je Takuma Asano. Japanac je loše reagovao u situaciji jedan na jedan sa golmanom poljskog tima.

Svetozar Marković na utakmici protiv Zaglebja/FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

Isti igrač je u 87. minutu imao novu dobru priliku, no opet nije bio precizan. Ipak, minut kasnije izabranici Aleksandra Stanojevića uspeli su da postignu ispostaviće se pobedonosni pogodak.

Uradio je to mladi Nikola Štulić, a u ulozi asistenta se našao Lazar Marković. Mogao je napadač Partizana do kraja utakmice da postigne još jedan gol, ali posle pokušaja iz kornera nije bio precizan.

Bilo kako bilo, klub iz Humske je pokazao dobru igru s obzirom na to da je tek početak priprema.

PARTIZAN (prvo poluvreme): Stojković – S. Marković, Vujačić, Banjak, Brežančić – Šćekić, Holander, Pavlović, Jović – Suma, Bajbek.

PARTIZAN (drugo poluvreme): N.Stevanović – Živković, Ostojić, Vujačić (Purić), Brežančić, Natho, Smiljanić, Jojić, L.Marković, Asano – Štulić.

ZAGLEBJE: Hladun, Balić, Poreba, Mraz, Žubrovski, Šiš, Strazinski, Vojčicki, Jonci, Dražić, Crnomarković.