KOSTIĆ ASISTENT: Ajntraht nastavio sjajnu seriju, Jović ponovo ušao sa klupe

14. 02. 2021. u 18:02

FUDBALERI Ajntrahta nastavili su sa sjajnim igrama, pošto su na svom terenu pobedili Keln sa 2:0 u 21. kolu Bundeslige, a asistent je bio Filip Kostić.

КОСТИЋ АСИСТЕНТ: Ајнтрахт наставио сјајну серију, Јовић поново ушао са клупе

Ovo je izabranicima Adija Hitera bio četvrti vezani trijumf u šampionatu, što je timu iz Frankfurta donelo proboj na treće mesto na tabeli.

Srpski reprezentativac Filip Kostić je odigrao još jedan sjajan meč koji je krunisao asistencijom kod drugog gola koji je postigao N'Dika u 77. minutu.

Prvi pogodak za Ajntraht postigao je Andre Silva u 57. minutu i pokazao da se nalazi u odličnoj formi.

Srpski napadač Luka Jović priliku da zaigra dobio je u 71. minutu kada je zamenio Đibrila Soua, ali nije uspeo da se upiše u strelce.

Ajntraht sada ima 39 bodova, pet manje od drugoplasiranog Lajpciga, dok je Keln 14. i osvojio je 21 bod.