SAŠO FILIPOVSKI: Moralo je da nam se vrati! Tomas od 0-9 iz igre do heroja

12. 12. 2020. u 21:31

U neizvesnoj završnici Partizan je savladao Megu, iako su gosti u jednom trenutku imali prednost od 19 poena.

САШО ФИЛИПОВСКИ: Морало је да нам се врати! Томас од 0-9 из игре до хероја

Trener Partizana Sašo Filipovski nakon meča čestitao je protivniku, ali je i pohvalio svoje igrače.

"Moramo da čestitamo Megi na vrhunskoj igri, pogotovo u prvom poluvremenu. Gde smo davali poene u napadu, u odbrani nismo imali pravo oružje da zaustavimo njihovu igru. Imali smo problema sa kontra napadom, i njihovim skokom. U poluvremenu smo se dogovorili da održimo koncentraciju i ne gubimo nadu. U drugom poluvremenu smo primili 27 poena. Odigrali smo čvrsto u odbrani i uz malo sreće smo dobili utakmicu. Imali smo dve izgubljene utakmice. Više mečeva smo izgubili za jedan poen, to se nekada i vraća. Zadovoljan sam pobedom, što smo zadržali koncentraciju i mirnoću. U ovakvim situacijama se gubi nada, to se danas nije desilo.

Pohvalio je i Rašona Tomasa koji je iz igre šutirao 0-9, ali je pogodio kada je najviše trebalo.

"Ekipa je stala zajedno. Borili smo se i verovali. Tomas koji ima 0-9 pogodio je šut 0,6 sekundi pre kraja. Čestitam igračima, a Megi na odličnoj igri", zaključak je Filipovskog.

Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku

UEFA U ŠOKU: Rusija se odlučuje na radikalan potez?

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a fudbal, kao najpopularnija sportska disciplina, posebno je zanimiljiv ovih dana, zbog ruske situacije u njemu.

29. 04. 2024. u 21:07