ЛАНУС У ВРХУНСКОЈ ФОРМИ: Велез месецима без бода у гостима

О.М.

04. 07. 2023. у 13:40

ВЕЛЕЗ САРСФИЛД гостује Ланусу у 23. колу аргентинске Лиге професионал. Утакмица се игра у ноћи између уторка и среде по српском времену на стадиону Нестор Дијаз Перез у Ланусу.

У претходном колу најјачег аргентинског такмичења Ланус је у гостима победио Платенсе са 1:0. У 28. минуту меча успели су да постигну гол преко Педра де ла Веге, али је након одлуке ВАР погодак поништен. Ипак, средином другог полувремена Матијас Ескивел је још једном затресао мрежу и тај погодак је признат. До краја утакмице резултат се није мењао.

Тренутно заузимају четврто место на табели са 40 бодова, једним мање од другопласираног Таљерес Кордобе, али са утакмицом мање. У последњих седам лигашких утакмица нису доживели пораз, остварили су четири победе и три ремија.

Што се тиче повређених играча, Франк Куделка неће моћи да рачуна на Раула Лоаизу и Хосеа Каналеа, док ће му сви остали играчи бити на располагању.

Фудбалери Велеза победили су на свом терену Арсенал Саранди у прошлом колу резултатом 1:0, а једини погодак домаћи су постигли у 78. минуту утакмице преко Сантјага Кастра.

Тренутно су тек 25. на табели са 21 бодом, четири више од поменутог Арсенал Сарандија, који је на последњем месту. У последњих пет првенствених утакмица остварили су једну победу и четири пораза.

Велез ће на Ланус без повређених Гастона Гомеза, Сантјага Касереса и Дијега Година, док ће сви остали играчи бити на располагању тренеру Марселу Брави Ренеу.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-2 (квота 1,70)

А ПОСЛЕ ТУЧЕ... Жељко Обрадовић не да Нанелију да игра против Звезде?!

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а бура се тим поводом није стишала ни када је на ред дошла сама утакмица.

19. 05. 2024. у 19:28

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24