''PETARDA'' ZA KRAJ EVROPE: TSC porazom od Olimpijakosa završio kao poslednjeplasirana ekipa učešće u Ligi Evrope

14. 12. 2023. u 22:58

Fudbaleri Olimpijakosa savladali su na svom terenu TSC (5:2) i tako im zadao poslednji udarac kada je u Evropa ove godine u pitanju, pošto su takmičenje završili kao poslednja ekipa u grupi.

ПЕТАРДА ЗА КРАЈ ЕВРОПЕ: ТСЦ поразом од Олимпијакоса завршио као последњепласирана екипа учешће у Лиги Европе

Već je sve bilo rešeno posle 45. minuta igre. Mrežu ekipe iz Bačke Topole načeo je El Kabi golom u 21. minutu igre, da bi Podense u 40 i 42. minutu fenomenalnim pogotcima doneo ubedljivih 3:0 sa kojim se otišlo na poluvreme.

Tokom drugog poluvremena TSC je bio opasniji, čak i postigao dva gola preko Đakovca i Ćirkovića, međutim i domaćini su uspeli još dva puta da zatresu mrežu, te se meč završio sa 5:2

Vest Hem je grupu završio kao prvi sa 15 bodova, Frajburg drugi sa 12, Olimpijakos kao treći sa sedam i TSC je imao samo jedan osvojen bod.

BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv