СИЛНА "ЧУКА": Чукарички испратио Младост са четворком

26. 04. 2024. у 21:33

Фудбалери Чукаричког савладали су екипу Младости из Лучана резултатом 4:1 у 32. колу Суперлиге Србије.

СИЛНА ЧУКА: Чукарички испратио Младост са четворком

Иако је Младост боље почела меч и стигла до поготка у 17. минуту преко Дониманија Јакуба Силија, Чукарички је врло брзо узвратио ударац.

Најпре је Стефан Ковач у 31. минуту донео изједначење, а потом се "упалио" Винисијус Мело. Он је постигао гол у 39. минуту за преокрет, а потом и у 49. Тачку на меч ставио је Виктор Роган који је у 91. минуту постигао гол.

После овог меча Чукарички наставља борбу за европске квалификације јер су тренутно на петом месту 51 бодом, док је Младост седма са 43 бода.

БОНУС ВИДЕО: ГОЛ ЗА ГОЛОМ НА ДЕРБИЈУ: Олајинка примио лопту на груди, па послао пројектил у мрежу Партизана

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35